עם vitsec לא תהיו לעולם תלויים בעונה חולפת או בספק לא אחראי, כמו כן לא תסבלו מן העלויות הגדולות של החזקת מלאי.זאת הסיבה ש-vit-sec הנו עסק המאפשר לעבוד עם אחוז רווח גולמי של 85%.

אנו יודעים כי אחד המכשולים העיקריים בעת פתיחת עסק חדש הנו גיוס הכסף זו הסיבה ש vit-sec יצר פתרון רווחי המחייב אתכם בהשקעה מינימלית, מנגד תקבלו רווחים בטוחים , רווחיות גבוהה אשר גודלה יקבע על פי יכולת העבודה, המוטיבציה , והשאפתנות האישית שלכם.

מצד שני, המחקרים האמפיריים והנסיון שלנו הוכיחו שאחד הגורמים העיקריים להצלחה הינו מיקום החנות, לעולם לא נפתח חנות vit-sec באופן פזיז או רשלנו. מיקום כל חנות נבחר לאחר בדיקה יסודית של המיקום המוצלח ביותר מבחינה שיווקית.

המטרה הראשונה של העסק הינה לענות לצרכיו של הצרכן. אנו יודעים לרכוש את אמון הלקוחות , הקירבה, השירות, האיכות, המהירות, והמהימנות, העצות המקצועיות והמחירים האטרקטיביים הם המפתח להצלחת רשת vit-sec.

Vit-sec תוך דאגה מתמדת לשפר את הטכנולוגיה שהיא מציעה ללקוחותיה אינה מהססת להכניס לחנויותיה לראשונה קונספט של AQQUA CLEANING

תדמית

תדמית השם vit-sec מתעצמת ללא הפסקה ע'י הפרסום המקומי והארצי מושכת וקושרת מספר רב של לקוחות. הטכנולוגייה המתקדמת וההכשרה המתאימה המוצעות על ידי vit-sec יאפשרו לכם לעבד כמות גדולה של בגדים תוך עלות וזמן מינימליים. וזהו סוד הריווחיות של vit-sec.

תכנון פיננסי

התכנון הפיננסי , בחירת המיקום, פרוייקט ההקמה, ההתקנה, וההרצה של החנות יהיו בהדרכה צמודה של היועצים המקצועיים של חברת vit-sec בצורה זו , וללא ידע מוקדם מצידכם ובהשקעה סבירה תוכלו להנות מעסק דינמי ורווחי.

טכנולוגיה מתקדמת

הטכנולוגיות המתקדמות שלנו מאפשרות לנו לעבד עורות וזמש בבטיחות מוחלטת, נוכל לספק שירות זה תוך יום יומיים לעומת שבוע עד שבועיים בדרך כלל.

טופס פנייה עבור זיכיון למכבסה

רשת מכבסות ויט-סק מזמינה אתכם לקחת חלק בהצלחה : כל סניפי הרשת מופעלים על ידי זכיינים נבחרים אשר החליטו להתחיל לנהל עסק עצמאי יחד עם גיבוי מסודר של רשת עולמית. אם גם אתם מעוניינים להשתלב ברשת ויט-סק כזכיינים, אנא מלאו את הטופס המצורף ונשוב אליכם במהרה להמשך בחינה.